Anna Klara Majewska w “Pytaniu na śniadanie”

W piątkowy poranek, 27 czerwca, Anna Klara Majewska, autorka premierowego “Powrotu na Majorkę” (kontynuacji bestsellerowego “Roku na Majorce“) była gościem “Pytania na śniadanie” w TVP 2.

Opowiadała m.in. o tym, jakie marzenia przywiozła z gorącej Majorki i że “Powrót na Majorkę'” to doskonała lektura nie tylko na nadchodzące wakacje. Zapraszamy do obejrzenia materiału: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/15810786/gorace-wspomnienia-z-majorki.

Anna Klara MajewskaPowrót na Majorkę

Po kilku miesiącach sielankowego życia w Polsce u boku ukochanego Marka Magda zaczyna tęsknić za gorącymi plażami Majorki. Ivanka przeżywa problemy sercowe i potrzebuje pomocy przy prowadzeniu kawiarni, a kipiący hormonami Paco marzy o poznaniu seksownej Słowianki i zamierza znaleźć ją właśnie w Polsce. Magda rusza na pomoc majorkańskim przyjaciołom. Już pierwsze promienie słońca sprawiają, że wracają gorące wspomnienia, a pewien wyjątkowo pociągający blondyn sprawia, że odległa Warszawa, w której został Marek, wydaje się jeszcze bardziej szara i nudna…